Başvuru Formu

Çocuk Oyuncular

Çocuk oyuncular kamera önünde gösterdikleri performanslarla hepimizi şaşırtıp, başarılarıyla takdir ediliyorlar. Küçük yaşlarda oyunculuğa başlayan sevimli minikler profesyonel oyunculuğa gerçek bir adım atıyorlar. Sezercik, yumurcak, afacan, ayşecik gibi hepimizin hafızalarına kazınan yeşilçam'ın çocuk oyuncularını unutmuyoruz. Bu gibi daha pek çok filmin başarısını çocuk oyunculara borçluyuz. Ve zaman geçtikçe çocuk oyunculara olan ihtiyaçta artış göstermektedir. Günümüzde de çok fazla çocuk oyuncu, dizi, sinema filmi ve reklam filminde sergiledikleri başarılarla adından söz ettiriyor. Projelerde çocuk castların başarısı asla göz ardı edilemez. Bu başarıların en büyük nedeni yetenek olmakla birlikte anne ve babaların desteğinden geçiyor.

Çocuğunuzun Oyuncu Olması İçin Ne Yapmalısınız? 

Bir çocuk oyuncunun sağlıklı ve başarılı bir oyunculuk kariyeri için eğitim alması gerekiyor. Küçük yaşlarda eğitime başlayan çocukların başarılı olma ihtimali ve sektöre adım atması çok daha güvenilir hale geliyor. Yine en önemli unsurlardan biri de çocuğun kendi isteğinin bulunmasından geçiyor. Pek çok anne ve baba kendi istekleri için çocuklarını oyunculuğa yönlendirmek istiyorlar. Fakat unutulmamalıdır ki çocuklar kendi istekleri doğrultusunda başarılı olabilirler. Anne ve babalara düşen görev, onların yeteneklerini ve ilgi alanlarını iyi gözlemlemekten geçiyor. Aksi takdirde çocuğun gelişimi için sağlıklı sonuçlar ortaya çıkmıyor. Bu nedenler çocuklarınızı iyi tanımalı ve onları zorlamamalısınız.

İstekli ve yetenekli çocuklar için ise güvenilir ve profesyonel bir cast ajansı seçmelisiniz. Profesyonel çalışan cast ajansları çocuk oyuncular konusunda oldukça hassas bir yaklaşım içerisinde çalışırlar. Sevimli miniklerin eğitimlerini ve sağlıklarını etkilemeyecek çalışma programları ile hareket ederler. Yoğun set saatleri ve zorlu çekimler çocuk oyuncular için revize edilir. Onların rahat edebileceği koşullarda hazırlık yapılır. Ajans olarak çocuk cast kadromuz için bilinçli ve hassas bir çalışa programı sağlıyoruz. Bugüne kadar pek çok dizi, reklam, sinema filmi ve katalog çekimi projelerinde yer alan çocuk oyuncularımızın başarılı ile gurur duyuyoruz. Sektöre yetenekli minikleri kazandırmaya ve geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirmeye devam ediyoruz. Sizler de bilinçli ebeveynler olarak çocuğunuzun oyunculuk başvurusunu tarafımıza ulaştırarak ekibimizle birlikte çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Unutmayın onların geleceğini ve başarılı olabilecekleri alanları en iyi sizler anlayabilirsiniz.

Diğer Detaylarınız