Sabit Hat:

0216 550 10 72
kuma-dizisi

Kuma Dizisi

Kuma dizisi, geçmişinde yaşadığı adaletsizliğin intikamını almak isteyen Ceylan'ın hikayesini konu alıyor. Ceylan, intikam almak istediği adamın kardeşi Karan'la kuma olmaya zorlanır. Ancak intikam yolunda ilerlerken, kendi insanlığını sorgulamaya başlar. Dizide ayrıca Karan'ın eski karısı Defne ve Ceylan'ın gizemli hayranı Emir gibi ilgi çekici karakterler yer alır. Kuma, intikam ve affetmenin karmaşık temalarını ele alırken, aynı zamanda aşk, ihanet ve sadakatin gücünü de araştırıyor. Dizinin görkemli çekimleri Kapadokya'nın eşsiz güzelliğini gözler önüne sererken, seyirciyi zamanda bir yolculuğa çıkarıyor. Uluslararası alanda da ilgi gören Kuma, Türk dizilerinin başarısına bir kanıt niteliğindedir.

(Devamı)
kizil-goncalar-disizi-farkliliklarin-birlestigi-bir-hikaye

Kızıl Goncalar Disizi: Farklılıkların Birleştiği Bir Hikâye

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent ile mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in kaderlerinin kesişmesini konu alıyor. Biricik kızları Ayşe kaçırılınca, bu iki farklı dünyanın insanları bir araya geliyor. Başlangıçta birbirlerine yabancı olan Levent ve Meryem, zamanla birbirlerine karşı farklı bir saygı ve sevgi beslemeye başlarlar. Farklı inançlara sahip olmalarına rağmen, evlatları uğruna bir araya gelen bu iki insanın hikâyesi, sevginin ve ailenin birleştirici gücüne bir övgüdür.

(Devamı)
gaddar-dizisi

Gaddar Dizisi

Dağhan'ın tepetaklak olan hayatında, ihanet, intikam ve dönüşümün can yakan bir örgüsü yer alıyor. Sevdiği kadının yokluğu ve kardeşinin tehlikeli yolculuğu, içindeki öfke ve kırgınlığı körükleyerek onu intikam peşinde bir "gaddar"a dönüştürüyor.

(Devamı)
evlilik-hakkinda-her-sey-dizisi

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi

İik bölümünü izlediğimiz Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ilk günden seyircisinin gönlünü feth etti.
Başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı'nın paylaştığı projede yer almak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz.

(Devamı)
kardeslerim-benim-dizisi

Kardeşlerim Benim Dizisi

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

(Devamı)