Başvuru Formu

Reklam Oyunculuğu

Günümüzde pek çok ünlü, büyük ve güvenilir markaların reklam filmlerine sıklıkla rastlamaktayız. Ürün ve hizmetlerin müşteriye doğru yoldan ve bilinçli bir şekilde ulaşması için reklamların payı oldukça yüksek. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla çekilen reklam filmleri televizyon, internet, bill board ve sosyal medya üzerinden tüketiciye rahatlıkla ulaşmaktadır. Bu reklam filmleri için oyunculuğunda yeri büyüktür. Reklamlarda rol alacak veya bir markanın reklam yüzü olacak oyuncular ajanslar aracılığı ile bulunur. 

Reklam Filminde Kimler Rol Alabilir?

Bir reklam filminde rol almak için öncelikle reklam filmlerine oyuncu temini sağlayan ajanslar ile bağlantı kurmanız gerekmektedir. Online yada şahsen başvuru yaparak ajansın cast kadrosuna girmek ilk aşamadır. Tabi ki bu aşamada güvenilir ve profesyonel bir ajans tercih etmek daha sağlıklı olacaktır. Ajans olarak bugüne kadar çalıştığımız pek çok reklam filmi projesi için cast kadromuzla oyuncu seçmelerinde yer aldık. Seçilen adaylarımızın rol aldığı reklam projeleri ise ekip ve ajans olarak gurur kaynağımız olmuştur. Reklam oyunculuğunda ilerlemek adayın yeteneği ve o projeye uygunluğu ile doğru orantılıdır. Bunun yanında ajansın profesyonel ekibi, sunumu ve doğru karakter eşleştirmesi de oyuncuların şansını arttırmaktadır.

Reklam Filmi Görüşmeleri Nasıl Geçer?

Reklam oyunculuğu için çok geniş bir cast yelpazesi vardır. 7'den 70'e her yaştan oyuncuya ihtiyaç duyulabilir. Her hangi bir markanın reklam projesi için oyuncu görüşmelerine öncelikle sıkı bir çalışma ile başlanır. Ekibimiz proje için istenilen özelliklerdeki oyuncularını seçer ve adaylarına bilgilendirme sağlar. Ardından görüşmenin yapılacağı yeri ve saati oyuncularına bildirir. Peki oyuncuları reklam görüşmelerinde neler bekler? Öncelikle oyuncuya karakterin reklam metni verilir. Görüşmeye girmeden önce mutlaka karakter iyi analiz edilmeli ve ezber yapılmalıdır. Audition verilirken heyecanlanmamak, karakteri iyi oynamak ve ezberi unutmamak çok önemlidir. 

Oyunculuğunuz iyi ve aranan rol için fiziki özellikleriniz de uygun ise şansınız çok yüksek olacaktır. Ajansımızın reklam castında siz de yer alabilirsiniz. Online olarak başvuru formumuzu doldurup, onaylanması durumunda ekibimize katılabilirsiniz. Reklam filmi projelerindeki cast çalışmalarımız için sizleri de bekliyoruz. İyi oyuncular ile çalışmak ve yeni yüzleri ekranlara kazandırmak 

Diğer Detaylarınız