Başvuru Formu

Yeni Yüzler Başvurusu

Dizi, sinema ve reklam filmi projeleri için ajanslar vasıtası ile oyuncu temini sağlanır. Her yaştan ve her özellikten oyuncu castını bünyelerinde bulunduran ajanslar için sektör yelpazesi oldukça geniştir. Bizler, yapımcı ve yönetmenlerin talebi üzerine kamera önüne yeni yüzler kazandırmayı ilke edinerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilindiği üzere oyunculuk mesleği ciddi bir bilgi birikimi ve emek isteyen sektördür. Bugün günümüzde hemen hemen herkes oyunculuk hayalleri kurar ve bu hayallerini gerçekleştirmek için cast ajanslarına başvuruda bulunurlar.

AJANSLARIN OYUNCULUK BAŞVURUSU KRİTERLERİ

Ajanslara oyunculuk başvurusunda bulunurken dikkat edilecek hususlar vardır. Bunların başında bilinçli ve donanımlı birer oyuncu olabilmek için eğitim desteği gelir. Eğitim konusunda kendisini geliştirmiş ve bilinçlenmiş bireyler cast ajans arayışına girerler. Genellikle ajanslardan beklentileri ise şöyle sıralayabiliriz; başarılı projelerle çalışıyor olmaları, sektörde önemli bir yere sahip olmaları, bilinirlik, güven, profesyonellik ve oyuncusuna yol gösterici bir tutum sergilemeleri. İşinde tecrübeleri olan ajanslar tüm bu yetilerle seçici davranmayı tercih ederler. Biz ajans olarak bünyemizde bilinçli oyuncu ve yardımcı oyuncu yetiştirmeyi tercih ediyoruz. Televizyon ve sinema projeleri için cast çalışmalarımızda geniş bir oyuncu yelpazemiz bulunuyor.

Oyuncu görüşmeleri yaparken ilk öngörümüz online başvurular sırasında oluyor. Tarafımıza ulaşan online başvuru formları büyük bir titizlikle inceleniyor. Başvuru formundaki bilgiler kişi hakkında ön bilgi edinmeye yarar sağlıyor. Kişisel bilgiler, fiziksel bilgiler, yetenekler, deneyimler ve alınan eğitimler belirleyici unsurların başında yer alıyor. Bu yüzden başvuru formundaki bilgilerin doğruluğu ve eksiksiz olarak girilmesi büyük önem taşıyor. Ardından oyuncunun fotoğrafı ikinci önemli izlenim oluyor. Ajanslara oyunculuk başvurusu sırasında göndereceğiniz fotoğraflar sıradan ve amatör çekilmiş fotoğraflar olmamalıdır. Oyuncunun yüz hatları, mimikleri ve fiziki görünümünü doğru yansıtır biçimde olmalıdır. Öyle ki fotoğraf ajansların ön izlenimi açısından aslında fazlasıyla önemlidir. Yeni yüzler başvuruları ajanslar için belirli dönem aralıkları ile alınır. Ajans olarak çalışmış olduğumuz pek çok dizi, reklam ve sinema projesi için yeni yüzlere de ihtiyaç duymaktayız. Bunun için sizler de başvuru formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurup cast ajans başvurunuzu bizlere ulaştırabilirsiniz. Yeteneklerinizi profesyonel bir ekip ve uzun yıllardır tecrübesini sektörde ispatlamış bir ajans ile değerlendirebilirsiniz. Hayalleriniz için güvenilir bir adım atmak için artık sizlere daha da yakınız.

Diğer Detaylarınız